Akrep burcu
Akrep burcu

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?


Akrep burcu erkeğini etkilemeniz yetmez, sevildiğini hissetmesini sağlamalısınız ona duyduğunuz sevgiyi hissetmezse elinizden uçabilir. Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolu sevgi göstermeye her zaman hazır olmaktan geçer. Tutkulu, biraz gizemli, bazen düşünceli, kıvrak zekalı, hükmetmeyi seven, espri yeteneği olan ve günün her saatinde kafasında cinsellik düşünerek hayatının yarısı yatakta geçen akrep’e ayak uyduramayacaksanız gelin bu sevdadan vazgeçin..

Diğer burçlara kıyasla cinselliğe aşırı düşkünlük gösteren akrep burcu sadece cinsel hazları yakalamanın peşinden koşarken duyguları yaşamakla pek ilgilenmez. Yatakta kontrolü ele alarak normal yaşamındaki etrafını kontrol eden baskın yapısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Nefes almak yada yemek yemekle insani ihtiyaçların karşılanması açısından cinsellik arasında bir fark olmadığına inanıyorsanız tabuları yıkmaya hazırsınız demektir. Akrep burcu erkeğine teslim olduğunuzda aşkın büyülü tadı damağınızda kalabilir. İş veya aşk hiçbir işi yarım bırakmadığı gibi sınır tanımayan akrep burcu erkeğinin özelliklerini ciddiye aldığınızda neler yapabileceklerinizin farkına varabilirsiniz.

Akrep burcu erkeği karakteristik özellikleri

Akrepler inatçı, kararlı, istikrarlı, içe kapanık, prensip sahibi, azimli, kıskanç, kinci, sabit fikirli, dik kafalı, baskıcı ve etrafında bulunan eş, çocuk yada diğer aile fertlerini kontrol altına almak isteyen dominant yapısıyla kendilerini gösterirler. Güçlü ihtirasları sayesinde istediklerine sahip olmayı başarırlar.

Akrep erkeği kendini dizginlemek istesede yasakları delmekten aldığı zevk aşkın peşinde koşmasına neden olur. Son derece zeki olan akrep dürüst karakterlidir. Gizemli yanlarıyla hiç kimseye kolayca yaklaşmaz, kendisinede yaklaşılmasına izin vermezler. Neşeli, gezmeyi seven hayatın zevklerine ve yemek yemeğe düşkün, zor güvenen, açık sözlü, kendini kolay ifade eden, becerikli, iyi bir eş ve aile babasıdır.

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Duygularını bastırmaksızın yaşayan kadınlar akrep burcu erkeğine engel olmadıkları için şanslıdırlar. Kendi ile barışık akrep burcunun seksüel durumlarını gözardı etmeyerek evde, sinema, deniz kenarı, havuz, restaurant, asansör yada akla gelecek her yerde onun aşk oyunlarına katılmalısınız. Genç erkekleri duygusal olan akrep burcu minyon tipli, masum yüzlü güzel bayanları tercih ederken ilerdeki yaşlarda sadece yataklarına renk katacak bayanları aramaya başlarlar.

Flört etmeyi çok sevip çapkın olmaları dolayısıyla daldan dala atlamayı adet haline getiren akrep burçları en çok on yıl evli kalabilirler. Akrepleri elde tutmanın yolu akrep erkeğinin kurguladığı sürekli aşk oyunlarına iştirak etmek, fanteziler, lüks araba, pahalı iç çamaşır, jartiyer çorapları giymek fakat rol yapmadan gerçek sevişme sahneleri yaşamaktır. Hareketsiz, duygusuz, pasif kadınlarla kurduğu arkadaşlıkları çabuk bitirerek cazibeli ateşli ve sert kadınlarla uzun süreli birliktelikler yaşayabilir, inatçı, iddaacı, sinirli ve gergin kadın tipleriyle aynı ortamda bulunmaktan kaçarlar.

Akrep burcunu kendinizden uzaklaştırıp soğutmak istemiyorsanız bazı yapmamanız gereken davranışlar olduğunu biliyormusunuz?

  • Kontrol altına almaya çalışmak, baskı kurmak, asabi davranışlar ve akıl vermekten uzak durun.
  • Gösteriş yapmayın.
  • Gereksiz eleştiriler yapmayın
  • Başım ağrıyor bahanesi yapmayın! Akrepler kadın düşüncelerini çok iyi analiz etme yeteneğine sahiptirler.
  • Orgazm taklidi yapmayın.
  • Yatakta yoruldum demeyin.
  • Kesinlikle yalana başvurmayın!
  • Kıskandırmaya çalışmayın yada kıskançlık konusunda son derece hassas akrep erkeğine asla malzeme vermeyin giyeceğiniz kısa etek, göbeğinizin göründüğü tişört, dar bir kot pantolon onu toplum içinde fevkalade rahatsız eder. Başka erkeklerin sizin üzerinizdeki bakışlarına tahammül etmez, eğer kıskandırılmak istendiğini
    anlarsa acımasızca sizi terkedecektir.

Yumuşak başlı, makul yada sakin biriyim diyorsanız; Ev hayatınızı canlı tutup, neşenizle ve sürekli olarak kendinizi yenilemeyi unutmayıp akrep erkeği ile tartışma yada mücadeleye girmeyerek en önemlisi güleryüzle muamele etmeye gayret ederseniz mutlu olabilirsiniz. Aşk ve cinselliğe odaklı akrepi doyuma ulaştırmak sandığınız kadar kolay olmayacağından onun kadar tutkulu olmalı her gece cömertçe kendinizi ona sunarak zevki yudum yudum içmeli farklı tatlara açık olmalısınız.

Elde etmek

İlk görüşmede onun istediklerini harfiyen yaparsanız gizemli bir tarafınız kalmayıp sizin peşinizden koşması için neden kalmayacaktır. Zor elde edilebilir olmaya özen göstererek ilişkide hızlı davranmamalısınız. Onunla hemen yatağa girerseniz sizin kolay elde edilebilir basit kadınlardan olduğunuzu düşünerek sadece bedeninizden faydalanacaktır. Niyetiniz evlenmek değil sadece söğüşleyerek kazanç sağlamaksa o zaman verebildiğiniz kadar verebilirsiniz.

Onu elinizde tutmaya devam ederek adeta parmağınızda oynatmak için seks öncesi sonrası muhteşemdin, harikaydın, süper bir erkeksin gibi latifelerle ruhunu okşadığınızda her istediğinizi yapacak, ayaklarınızın dibinden sadık köpekler misali ayrılmayacaktır.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir