Bir Erkeğin Yalan Söylediğini Anlamanın Yolları


Bir erkek yalan söylerken kesinlikle bunu belli eder. Gerek hareketleri gerek mimikleri ve yüz rengi ile bir erkeğin yalan söylediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Bir erkek yalan söylerken ilerisini çok planlamaz ve anı kurtarmaya odaklanır. Bu da birkaç adım sonrasını doğal olarak zora sokar ve kendi yalanını genellikle de kendisi ortaya çıkarır. Bir erkeğin çelişkili konuşması, konuyu değiştirmeye çalışması ve yüzünün kızarması yalan söylediğinin göstergesidir. Aynı zamanda da erkeğin mimikleri, sürekli burnuna dokunması, elindeki bir şey ile oynaması, sesinin titremesi yalan söylediğinin en büyük göstergelerinden sayılabilir.

Bir erkeğin yalan söylediğini anlamak için öncelikle, onu çok iyi tanımak gerekir. Tanıdığınız bir erkeğin bir bakışından bir sözünden bile onun size yalan söylediğini çok rahat anlayabilirsiniz. Bu nedenle erkekler, kendilerini tanıyan kadınlara çok yalan söylememeyi tercih eder.

Kadınların hisleri zaten kuvvetlidir. Bir de tanıdığı bir erkeğin doğal halini bildiği için yalan söylediğini anlaması an meselesidir. Bu nedenle siz siz olun pembe yalan dahi olsa yalan söylememeye özen gösterin. Karşınızdaki insanı kırmamak adına yalan söylemek zorunda kalmışsanız bunu açık yüreklilik ile dile getirmeniz sizin için iyi olacaktır. Bir şeyleri saklamak için yalan söylemişseniz yol yakınken gerçeği karşınızdaki insana anlatarak yalanın ağır yükünden kendinizi kurtarabilir ve kötü bir duruma düşmekten de kurtulabilirsiniz. Erkekler yalan söylese de mimikleri onu ele verir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir