Çekici Görünmenin Sırları


İşte kendine güvenen, şık ve seksi olmanın sırları. Bizden söylemesi, bu sırları uyguladıktan sonra üzerinize çok fazla insan çekmeniz muhtemeldir.

  1. Temizliğinize dikkat edin. Gelin en temel öğeler ile başlayalım. Temizlik yalnızca kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaz, aynı zamanda kendinize güvenmenizi ve seksi görünmenizi de sağlar. Sabahları kalkınca, gününüze harika bir başlangıç yapmanızı sağlayacak kokulu sabunlar ve losyonlar kullanarak duş alın.
  2. Kendinize bakın. O kuaföre bir uğramak size kendinizi anında farklı hissettirecektir. Saçlarınız daha canlı ve sağlıklı görünecek, üstelik uçlarında da kırıklar olmayacaktır. Aynı zamanda, temiz ve düzenli görünmek için tırnaklarınızı kesin.
  3. Diş temizliğinize de özen gösterin. Dişlerinizi fırçalayın ve diş ipi kullanın. Bu alışkanlıklar size daha beyaz bir tebessüm kazandıracaktır. Güzel, büyüyen bir tebessümle işlerin yolunda gitmemesi mümkün değil.
  4. Makyaj yapın. Düzgün kullandığınız takdirde, kusurlarınızı örtebilir ve güzelliğinizi daha da görünür kılabilirsiniz. Sahip olduğunuz o kocaman, güzel gözlerinizi bir göz kalemiyle daha da belirginleştirebilirsiniz.
  5. Forma girin. Koşu yapabilir, bisiklete binebilir, yüzebilir veya teniz oynayabilirsiniz. Spor yapmak size kendinizi daha iyi hissettirerek ve daha çok gülmenizi sağlayarak kişiliğinizi etkilemek ile kalmaz, aynı zamanda özgüveninizi de arttırır.
  6. Gardırobunuzu yenileyin veya kendinize bir tarz edinin. Siyah, pek çok kusuru örten, daima seksi bir renktir.
  7. Kendiniz olun ve kendinize güvenin. Kişiliğiniz kendinize uygun erkekleri size çekecek en önemli unsurdur.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir