Erkek
Erkek

Değer Vermeyen Erkek Nasıl Davranır ?


Değer vermeyen erkek, sizi önemsemediğini her hareketi ile belli eder. Özellikle de ne yaptığınız ile çok ilgilenmez ya da ilgileniyormuş gibi davranabilir. Size değer vermeyen bir erkek, sorunlarınıza ortak olmak istemez, sizi dinlemez ve sözlerinize kulak vermez. Bu nedenle düşüncelerinizi önemsemeyen biri ile bir hayat paylaşmak sizin için çok zor olabilir. Karşınızdaki erkeğin size değer vermediğini sizi sahiplenmemesinden, sizin sorunlarınızı hiç önemsememesinden de gayet rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

Değer vermeyen bir erkek, sizi her konuda suçlayabilir ve sözleri ile sizi yaralamaktan hiçbir zaman çekinmez. Sözlerinin ağırlığı, sizi kırmaktan hiç çekinmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Size değer veren bir erkek, size en ufak bir zarar gelmesinden korkar. Bu nedenle sizin dertlerinize ortak olur ve onlar için çözüm yolları aramaya başlar. Sizin için pek çok şeyden vazgeçmeye hazırdır.

Fedakarlık yapmaktan hiç çekinmez. Suyunuzu bile açması, karşınızdaki adamın sizi düşündüğünü ve size değer verdiğini gösterir. Gece sizi yalnız bırakmak istememesi ve gideceğiniz yere sizinle gelmesi sizi koruyup kollamak istediğinden ileri gelir. Küçük detaylar bir erkeğin size değer verip vermediğini ortaya koyar. Değer vermeyen bir erkek ise sıcak evinden çıkıp kış soğuğunda sizi bir yere götürmek istemez. Sadece size “taksiye bin de gel.” gibi bir cümleyle telkin edebilir ve başından savabilir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir