Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar


Şimdi bahsedeceğimiz yalanı sadece erkekler söylememektedir. Fakat erkekler çok daha sık söyledikleri için onlara ait olmaktadır. ‘5 dakika içinde evde olacağım…’ Oysa ki daha sandalyesinden bile kalkmamıştır. O an sadece sizi yumuşatmak yada geçiştirmek için bu yalana başvuruyordu diyebiliriz.

Kadınlar sevdiği erkek arasında konuşsun diye gün boyu beklerler ve bunun üzerine erkekten ben seni birazdan arayacağım gibi bir cümle alırlar. Üstelik bunun üzerine dahada heyecan yaparak gün boyu beklerler. Fakat o arama hiç olmaz. Bir işim çıktı derler ve durumu kapatırlar.

Bir erkek size sadece seninle yatıp sımsıkı sarılmak istiyorum gibi büyük bir yalan söyler. Aslında o yatıp sarılmak kelimesinin altında bambaşka bir dünya yatmaktadır. Kadınlar ise tamamen bu cümlenin masumiyetine kapılıp inanırlar. Bir deneyinde görün bakalım yatıp sarılmak mı isteyecek yoksa yakınlaşmak mı…

Bekar bir erkek durduk yere evli değilim gibi bir cümle kullanmaz. Fakat size bunu kullanıyorsa, aslında evliyim ama karımla pek işim olmuyor demek istiyordur. Karısından gizli küçük flörtler yaşamasını seven yalancı bir erkek tipidir.

Erkekler kadınların tepkilerinden yada dırdırından kurtulmak için, sorun sende değil tamamen bende cümlesini kullanarak büyük bir yalanın altına sığınırlar. Size sorunuzu söyleyip boş yere çenenizi çekmektense kendilerince yükü alıp sizden hemen kurtulmak için uydurdukları bir yalandır bu. Sakın bu yalana inanıp ona taviz vermeyin.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir