Mutlu

Gerçekten Seven Erkekleri Tanıyalım


Kadınlar aşık erkekleri tanımakta ve anlamakta zorlanıyor. Ben de bir kadınım. Her kadın gibi ben de birkaç güzel söze kolayca inanabilecek boşluk zamanları yaşıyorum. Boşlukta olan kadınları kandırmak çok kolaydır. Erkekler böyle zamanlarda biz kadınları hemencecik kandırabilir. Hayatımızda olan erkeğin bizi gerçekten sevip sevmediğini anlamakta güçlük çekeriz. Şüpheler beynimizi kemirdiği noktada dışarıdan yabancı gözlerden de ilişkimizle ilgili yorumlar almak isteyebiliriz. Bu yazımda size seven, gerçekten değer veren erkeklerin yapacağı ve yapmayacağı davranışları anlatıyorum.

Dış görünüşüne eleştirilerde mi bulunuyor?

Saçın neden sarı, ya da saçını neden sarıya boyamıyorsun? Biraz kilo vermeyi düşünür müsün? Zayıflasan çok güzel olursun. Kilo almalısın. Birkaç kilo alsan daha tatlı olursun. Neden böyle giyiniyorsun, giyim tarzını değiştirmeyi düşündün mü hiç?

Bu ve benzer talepler size de tanıdık geldiyse eğer, hayatınızdaki erkek sizi koşulsuz şartsız sevmiyor diyebiliriz. Seven ve olgunluğa erişmiş bir erkek, sizi severken olduğunuz gibi kabul eder. Daha ilişkinin ilk gününden itibaren sizi değiştirmeye ve kendine göre şekillendirmeye çalışmaz. Olgun bir erkek beraber olduğunu kadını eleştirmez. Küçümsemez ve beğenmemezlik yapmaz. Buna dikkat!

Sizden sakladığı bir şeyler mi var?

Olgun ve gerçek bir ilişkide gizli saklı hiçbir şey olmaz. Sosyal medya hesapları, cep telefonu mesajları, aramalar ve konuşmalar gizli saklı olmamalıdır. Sevgiliniz sizden saklı konuşmalar yapıyorsa, hayatına sizi dahil etmiyorsa, cep telefonunu sizden saklıyorsa ilişkiniz sağlam temellere dayalı değil diyebiliriz. Olgun ve sağlıklı bir ilişki tamamen şeffaf olmalıdır.

Erkekler de duygusal olabilir

Erkek
Erkek

Olgun ve akıllı bir adam, duygusallığını ve hassasiyetini göstermekten veya romantik olmaktan ötürü eleştirilmekten korkmaz. Duygularını açık açık ifade eder. Seviyorsa sevgisini açıkça gösterir. Issız adam rollerine bürünmez. Ya da duygularımı söyleyemiyorum triplerine girmez. Duygularını gösteriyorsa, daha az erkeksi olmayacağını biliyor. Dahası, bu tür davranış sağlıklı bir ilişki kurmanın önemli bir parçasıdır.

Bütün erkeklerin arkadaşlarıyla çıkmaları ve zaman zaman erkekler gecelerine sahip olmaları gerekir. Ancak değer veren, seven ve olgun bir adam asla kadını arkadaşları arasında ikinci hissettirmez. Çoğu zaman arkadaşlarının tavsiyelerini dinleyen ve sevdikleri kişilerin görüşlerini göz ardı edenler, muhtemelen psikolojik problemleri yaşar. Çoğunlukla, bunlar aşırı bebeklik ve olgunlaşmamış bireylerdir.

Olgun bir erkek, ebeveynleri için her zaman vakit ayırır; ilişkilerini onaylamasalar bile. Ona bu kadar uzun süre bakanların bakılmasının çok önemli olduğunu anlıyor. Bununla birlikte, annesi (genellikle annesi) birisi hayatında merkezi bir yer tutmaya başlayınca diğerlerini zorlamaktan asla geçmez.

Seven erkek şiddet uygulamaz

Erkek
Erkek

Evde her tür şiddet olayı yaşıyorsanız, sevdiğiniz adam için mazeret bulmayı bırakın ve hemen onu terk edin. Olgun bir adam kadınları vurmaz, ne kadar kızarsa kızsın.

Bir erkeğin kadına davranışı yalnızca kişiliğine değil, aynı zamanda kadının kendi davranışına bağlıdır. Sağlıklı bir ilişki iki eseridir ve kadınlar da kaçınmak gerekir bazı hatalar eşleri ile mutlu yaşamak için.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir