Heyecan

İlişkime Nasıl Heyecan Katabilirim?


İlişkiler uzun süreli bir hal aldıktan sonra artık eski heyecanını kaybetmeye başlarlar. Yapılan şeyler rutin oldukça heyecanda onunla orantılı olarak azalmaktadır. Hal böyle olunca da çiftleri bir korku sarar ve olur olmayacak bir takım şeyler düşünmeye başlarlar. Oysa ki telaş edilmesine gerek yoktur. İlişkinize heyecan katacak bazı değişik şeyler yapsanız eski güzel günleriniz geri gelecektir. Peki bu heyecan nasıl katılır?

Zaman ilerledikçe konuşacak konular eksik kalır ve böylece ilişkide oluşan iletişimde aksaklıklar meydana gelmektedir. İşte bu durumda sevgilinizin ilgi alanlarına ilgi duymalısınız. Böylece konuşacak ortak konularınız artacak ve yeniden eski iletişiminiz yerine gelecektir.

Özellikle çalışan sevgililer için yoğun çalışma temposu ne yazık ki ilişkide bir takım sorunlar oluşturmaktadır. Fakat iş temposundan birazda olsa vakit ayırıp ilişkinizle ilgilenmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Hatta yemek aralarınızda sevgilinizle veya eşinizle beraber bir paylaşımda bulunmalı ve ortak bir şeyleri ufak bir zaman diliminde dahi olsa ara ara beraber yapmayı unutmamalısınız.

Kaprisli ve takıntılı huylarınız dan vazgeçmeli ve biraz daha anlayışlı bir eş yada sevgili olmayı denemelisiniz. Sizin sevmediğiniz fakat onun sevdiği bir şeye kırın burun etmemeli ve sizde onu sevmeye çalışmalısınız. Hatta bu beraber yapabileceğiniz bir şey ise beraber yapmalı ve onu şaşırtarak kendinize aşık etmelisiniz. En önemlisi ise birbirinize olan saygınız asla yok olmamalıdır.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir