Erkek
Erkek

İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları


Çok beğendiğiniz biri var ve ona nasıl yaklaşacağınızı bilmiyorsunuz öyle mi?

Önce o kişiyi gerçekten istemeniz önemli. Öncelikle konuşmadan önce vücut dili çok önemli. Eskidenmiş o erkek beğenir erkek yaklaşır…Öncelikle ilk ilk göz göze gelmek çok önemli çünkü ilk bakış bir erkek için önemlidir.
İlk baktığınızda onun da size doğru baktığını görür ve gözünü çekemezse sizden etkilenmiş demektir.. Hafif bir gülümseme ile onu baştan aşağıya doğru bir süzün. Sabit bakıp kalmayın bu erkeğe itici gelebilir. Bakışlarınızı arada kaçırın. Sonra yine göz göze gelin. Karşınızdaki kişi afallayıp o da size karşı gülümsediyse başarılı demektir hanımlar.

Arkadaş grubunuzla birlikteyseniz gruptaki kişilere karşı mesafeli davranın bu erkeğin çok hoşuna gidecektir.
Gidin ve yanına merhaba deyin emin olun o sizden daha çok heyecanlanacaktır.

Çekici bir ses tonu ile konuşun ve sesinizin tonunu daha alçak biçimde olmasına özen gösterin. erkeğin gözlerine dikkatlice bakınve ardından küçük bir gülüş ile kafanızı öne doğru eğin utanmak güzeldir.

Ona biraz yaklaşın tabi abartmadan sonrasında yeni bir buluşma ayarlayın sinema ya da güzel bir yemek ideal olacaktır. Artık tüm adımları attınız sizi ararsa sizden etkilenmiş demektir. Aramazsa üzgünüm ki onu bir daha siz sakın aramayın çünkü o adam sizden belli ki etkilenmemiş çok uzun süre sonra ararsa da kabul etmeyin çünkü bu arayış sadece boşluktandır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir