Mutlu

Kıskanç Sevgiliyle Baş Etmenin Yolları!


Kıskanç sevgiliyle baş etmenin yolları! Aranızdaki sorunları çözmek için bu tavsiyeler işinize yarayacak…

Sevgiliniz gerçekten de hastalık derecesinde kıskanç mı? Ne yapsanız da size güvenmiyor mu? Peki bunun yolları yok mu? Elbette var! Kıskanç sevgiliyle baş etmenin yolları size bu konuda yardımcı olacak. Böylece ilişkinizi sağlama almış olacaksınız…

İşte Kıskanç sevgiliyle baş etmenin yolları!

Onu yumuşatın
Ona kıskanmak için sebep vermeyin. Televizyondaki erkeklere yorum yapmaktan vazgeçin ve başka erkeklerle göz temasından kaçının.

Arkadaşlarınıza açıklayın
Eğer sevgiliniz bir arkadaşınızı kıskanıyor ise arkadaşınızı hareketleri konusunda uyarın. Böylece hem arkadaşınızdan ayrılmak zorunda kalmayacaksınız hem de sevgiliniz mutlu olacaktır.

Kurallar koyun
Eğer sevgiliniz kendisi kadın arkadaşlara sahipken sizin erkeklerle arkadaş olmanızı istemiyor ise onunla konuşun ve iki tarafında uyacağı kurallar koyun.

Konu ne ise sebebini bulun
Sevgiliniz neden kıskandığını çözün. Eğer geçmişinde ihanete uğramış ise sizin ona ihanet etmeyeceğiniz konusunda rahatlatın. Ve ona iltifatlar edin.

Sevgilinizi erkek arkadaşlarınızla tanıştırın
Erkek arkadaşalrınızla dışarı çıktığınızda sorun yaratıyorsa bir dahaki sefere onu da davet edin. Onlarla tanışınca onları bir tehdit olarak görmekten vazgeçecektir.

İlgiyi arttırın
Eğer dışarıdaysanız ya da bir partide sevgilinize gereken ilgiyi gösterdiğinizden emin olun. Eğer onu görmezden geliyorsanız sevgiliniz normalden daha kıskanç olacaktır.

Kesip atın
Eğer yeteri kadar dikkatli olmanıza rağmen kıskanmaya devam ediyorsa ona sizinle beraber olmak istiyorsa değişmesi gerektiğini belirtin.

Terapiye gidin
Ona sorunlarını aşmada yardımcı olun ve birlikte terapiye katılın.

Ayrılın
Eğer değişmeyi kabul etmezse ya da siz değişmek istemezseniz, artık ayrılmanız gerektiğini kabul edin. İkinizin de mutsuz olduğu bir ilişkiyi sürdürmezsiniz.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir