Sevgilinize Asla Söylememeniz Gereken Sözler


İlk olarak siz bir bayansanız erkek arkadaşına maddi konuda aşağılayıcı sözler söylemeniz gerektiğini ifade etmeliyiz. Özellikle senin maaşın çok az, hiç para kazanmayı bilmiyorsun tarzında sözleri muhakkak dilinizden uzak tutmalısınız. Hatta bunu ima etmekten bile uzak durmalısınız. Tam aksine ona sürekli destek vermeli ve iyisi veya kötüsü her durumda onun yanında olup, doğruyu beraber bulmanıza yardımcı olmalısınız.

Kız veya erkek her kim olursa olsun sevgilisine asla ailesi hakkında kötü yorumlarda bulunmamalıdır. Ben senin anneni hiç sevmiyorum veya ben senin babanı hiç sevmiyorum gibi sözler, ilişkiyi dahada çıkmaz bir yola sokacaktır. Mümkün olduğunca aile yorumlarına değinmeyin.

Her kim olursa olsun arkadaşlarını ailesi gibi görür. Bu sebepten dolayı arkadaşlarına karşı yaptığınız her yorum onun sizden dahada uzaklaşmasına neden olacaktır. Asla arkadaşlarını sevmiyorum istemiyorum gibi kelimeler kullanmayın.

Eski ilişkileriniz geçmişte kalmıştır. En ufak bir tartışmada eski sevgilinizi dile getirip o senden daha iyiydi ve o olsa böyle yapmazdı gibi kelimeler sakın ve sakın kullanmayın. Bu onu dahada deliye döndürür.

Özellikle erkeklerin kilo konusunda laflarını seçerken çok dikkatli davranması gerektiğini unutmaması lazım. Kilo vermesini istiyorsanız çok tatlı ve narin dille onu kırmadan bunu dile getirmelisiniz.

Maç izlemesini seven bir erkeğe maç mı yoksa ben mi gibi sorular sormayın. Bırakın maçını izlesin ve ardından sizinle ilgilensin.

Canınıza susamadıysanız, sevgilinizden iş arkadaşınıza kadar hiçbir kadına bu soruyu sormamalısınız. Size devasa bir porsiyon görünen yemeği hapır hupur götüren bir kadın sizi şoka sokmuş olabilir. Ama bu soru “Zaten şişmansın, bir de utanmadan bunları yiyorsun” şeklinde yorumlanır. Sizi de hayattan bezdiren çemkirmelerle baş başa kalırsınız. Kadınların yedikleri yemek miktarı ne kadar abartılı olursa olsun ağzınızı kapalı tutun.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir