Teslimat Koşulları

KARGO&TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Ürünü göndermeden numinesini size resim olarak gönderdiğimiz için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.
Kargo bedeli karşı ödemelidir ve kargo firmaları ile anlaşmamız olduğu için her kargo bedeli 7 TL ücret alınmaktadır.
TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 5-7 gün iş günü ( Kampanya dönemlerinde 10 gün) içerisinde Kargo’ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size mail olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ilgili kargo firması sitesinden ”Kargom Nerede” butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz elegansnikahsekeri.com’a iade edilir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5-7 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için elegansnikahsekeri.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.