Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Erkeğini Etkileme Yolları


Yengeç burcu erkeğini etkilemeye hazır mısınız? Yengeç burcu erkeğini etkileme yolları sayesinde kapıları sonuna kadar açma hazır olun.. Yengeç burcu erkeğinin şifresi çözüldü. Yengeç erkeğinin gönlü nasıl kazanılır, dikkatlerini neler çeker, nelerden hoşlanır, nasıl ele geçirilir noktasında merak edilenleri okumadan geçmeyin! Yengeç peşinizden koşacak ve asla yörüngeden çıkamayacak..

Muzip, masum, utangaç, şakacı, şefkati esirgemeyen, hassas ve evcimen yengeç erkekleri mükemmel bir aile babasıdır. Onun en hassas noktası midesidir. Lezzetli yemeklere dayanamayıp ağızlarını şapırdatarak yerler. Sinemaya gider komedi filmlerini doyasıya izlerler. Piknikler onlar için biçilmez kaftandır, aileyle yapılacak tüm aktiviteler sonucunda mest olur eve gelince leş gibi uyurlar.

Yengeç erkekleri biraz kabagöt tabiriyle ağır hareket eden tiplerdir, bir yerden diğer bir yere götürmek için kamyonet tutmanız gerekebilir. Aynı donu bir hafta boyunca değiştirmeden giydiklerinden kıçları kokabilir. Beyaz atlet ve paçalı don vazgeçilmezleridir. Özellikle kış aylarında soğuktan götleri donduğundan pantolonlarının altına mutlaka yün içlik giyerler. Analarına fazla düşkün olduklarından sizi ikinci plana atarlar. Banyo yapmayı, duş almayı fazla sevmediklerinden yaz sıcaklarında ter kokuları burnunuzun direğini kırabilir. Leş gibi kötü kokması iyi aile babası oldukları gerçeğini asla değiştirmez ama maalesef başka olumlu bir özellikleri yoktur. Yengeçler basit adamlardır, şehir yaşamını sevmez doğal ortamlarda bulunmayı tercih ederler.

Genellikle muhafazakar yapılarıyla gelenekçidirler. Örf ve adetlere kesintisiz bağlı kalma durumlarını bazen çok abartarak yobaz olabilirler. Bilimsel gerçeklere aldırış etmeden hurafelerle hareket eden ve yatakta düşük performansları nedeniyle işe yaramaz yengeç erkeklerini etkilemekten hala vazgeçmediyseniz aşağıda yazan etkileme yollarına ve göz atabilirsiniz.

Yengeç erkeğini etkileme rehberi

 

 • Gece yatmadan önce üzerinize hafif birşeyler alın.
 • İkiz yatak kullanın özellikle yatağı saten çarşaf ve yastıklarla bezeyin.
 • Perdeleri kapalı tutun adam dışardan komşular bizi görecek diye strese girmesin.
 • Yatmadan önce ekmek arası kaşar peynir domates falan yapıp erkeğinize yedirin.
 • Arada sırada yemeklerine cinsel güç arttırıcı kuvvet macunu katın.
 • Eve egzotik aromalı yağlar satın alarak erkeğinize masaj yapın.
 • Kıskandırmaya çalışmayın, direkt kıskandırın.
 • Baharat aromalı parfümleri sevdiklerinden baharat kokusuna dayanamazlar.
 • Mutfağınız kuvvetli olsun, her gün aynı yemekleri yapmayın! Cinsel güç artışına neden olan deniz mahsullerini zorla yedirip beraber erotik filmler seyredin.
 • Erkeğinizin gözü önünde annesini sürekli methedin, hatta misafirliğe gelip gittiğinizde yalandanda olsa kayınvalidenizi ortalık yerde pohpohlayın.
 • Bugün hastayım, moralim bozuk, keyfim yok gibi laflarla rol yaparak dümenden öyleymiş gibi davranıp ilgisini çekmeye çalışın. İlgisini çektikten sonra isteklerinizi hafiften kendisine iletip öyle olmasa dahi ne kadar güçlü bir erkek olduğundan bahsedin. Güçlü kollar ve pazularının olduğnu söylemek her zaman işe yarayan yalanlardır. Ama sakın unutmayın! Eğer kandırmaya çalıştığınız anlarsa o zaman işiniz gerçekten zor çünkü yengeç erkeği sizi hayatından tek hamlede silerek çıkarabilir.

 

İlk yapacağınız güvenini kazanmak sonrasında yatakta orgazm taklidi yapmaktır. Yengeç erkeğini sevindirmek yatakta mutlu etmek için rol şart! Tüm erkekler orgazm taklidi yapan kadınlara bayılmazlar mı? Elbette bayılırlar.. Yengeç’te doğasına karşı koyamayarak kadına teslim olurlar.

Tarih boyunca kadınlar erkekleri etkileri altına alarak kontrol etmişlerdir. Tarihe malolmuş önemli şahsiyetler, komutanlar, krallar yüzbinlerden oluşan orduları yönetirken bir kadınla başedemediler. Altın sarı saç, zümrüt yeşili gözlü Truvalı helen’i hatırlayın. Yunanistan’daki tüm nüfuzlu erkekler kapıya dizilmişlerdi. Sonunda yunan komutanı Agamemnon işi Truva’ya savaşmaya kadar götürdü.

Akıllı ve belirli stratejik planlarla erkeklere yaklaşırsanız değil yengeç burcu erkeği tüm erkeklere diz çöktürebileceğinizi sakın aklınızdan çıkarmayın. Erkekler beyinleri şeylerinin ucunda basit varlıklar değil mi?


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir